Dom

Do wilgotnych pomieszczeń wybierz płytki gresowe drewnopodobne

Posted by Redakcja

Obecnie niezwykle popularne stają się płytki gresowe i ceramiczne imitujące drewno naturalne. Tego typu płytki mają wiele zalet, można je również stosować w pomieszczeniach wilgotnych i narażonych na rozlanie wody, jak łazienki czy kuchnie. Jeśli zatem marzysz o podłodze drewnianej w swojej łazience czy przedpokoju, odpowiednim wyborem będą dla ciebie płytki drewnopodobne z kolekcji Wildland marki Paradyż.

Płytki drewnopodobne mają wiele zalet

Płytki podłogowe imitujące drewno są bardziej wytrzymałe niż prawdziwe drewno, czy to w porcelanie, czy ceramice, i nie będą się tak łatwo uszkadzać ciężkimi meblami i ostrymi przedmiotami, takimi jak wysokie obcasy. Ze względu na solidną konstrukcję nie rysują się, nie pękają ani nie plamią, jak drewniana podłoga, panele czy parkiet. Naturalne drewno z czasem blaknie i zmienia kolor oraz może być wybielane przez intensywne słońce. Natomiast płytki drewnopodobne nie stracą koloru i pozostają jak nowe przez cały okres użytkowania.

Płytki imitujące drewno można również układać na różne sposoby, aby stworzyć ciekawy i niepowtarzalny wzór i styl, taki jaki lubisz najbardziej. Możesz wybrać klasyczny układ jak przy deskach podłogowych, wzór w jodełkę lub wzór ceglany czy pleciony, dodać obramowanie, element centralny lub dostosować w dowolny sposób, jednocześnie ciesząc się luksusowym wyglądem drewna. Płytki Wildland są również dostępne w różnych kolorach, możesz zatem wybrać taki odcień podłogi, jaki najbardziej ci odpowiada.

Sprawdź ofertę płytek drewnopodobnych Wildland od Paradyża na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/WILDLAND/6590. Są to płytki odporne, wykonane z gresu szkliwionego i rektyfikowane, co oznacza, że możemy zastosować minimalną fugę. Oprócz dostosowywania sposobu układania płytek, możesz również wybierać spośród szerokiej gamy kolorów płytek imitujących naturalne drewno. Odporne na plamy i trwałe płytki imitujące drewno są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Możesz je czyścić dowolnym środkiem czyszczącym, możesz je wycierać ściereczką, mopem, zamiatać lub odkurzać, bez ryzyka uszkodzenia ich powierzchni.

Related Post